Warning: include(language.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php on line 2

Warning: include(language.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'language.inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php:2) in /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php:2) in /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php on line 3

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php:2) in /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/dbgen/sql.inc.php on line 29

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/print.php:2) in /home/defrserv/public_html/atc-bratislava.sk/admin/inner/language.inc.php on line 19
atc s.r.o. - automatizácia technologických celkov, automatické váhy, kompletné dodávky na kľúč, predaj a servis výpočtovej techniky

   Firma ATC s.r.o. vznikla koncom roka 1991 a od začiatku sa zaoberá aplikovaním automatizácie v technologických procesoch.

    V začiatkoch bola nosným programom ižinierska činnosť,  zabezpečeníie výroby, mon­tá­že a uvedením do prevádzky zariadení na prepravu a dávkovanie  hmôt vážením prevažne v stavebnej výrobe. Neskôr sme rozšírili našu pôsobnosť aj na iné ovetvia ( drevovýroba, gumárenský priemysel a.p. )

   Máme bohaté skúsenosti s projektovaním, výrobou, montážou a spustením do trvalej prevádzky zariadení dávkujúcich a dopravujúcich sypké hmoty ( popolček, vápno, cement, piesok), kaly a iné nenewtonovské tekutiny. Nami dodané zariadenia pracujú spoľahlivo, s požadovaným výkonom, v plne automatickom režime a s presnosťou váženia do 0,5%. Najstaršie zariadenie pracovalo do roku 2005 s inováciou riadiaceho systému v roku 2002 v trosmennej prevádzke od roku 1991.

  Podľa možností a množstva investičných prostriedkov odberateľa, dokážeme upraviť aj existujúce zariadenie tak, aby mohlo byť riadené v plnoautomatickom režime, čím sa kategoricky zmenia parametre zariadenia. Máme bohaté skúsenosti  s rekonštrukciami, dopĺňaním ovládania rôznych strojov a zariadení ako po stránke elektrickej, tak aj po stránke strojného vybavenia. Tým sa zlepší ich spoĺahlivosť, výkon a presnosť. Máme skúsenosti so zvarovacími viacbodovými automatmi pre armovacie siete, s baliacimi linkami pre balenie murovacieho materiálu na paletách do zmrašťovacích fólií. Sme schopní vyriešiť rôzne technické problémy spojené s horeuvedenou činnosťou.

 

PREFERENČNÝ ZOZNAM

realizovaných prác

 

 1. Dodávka radiaceho systému dávkovacej stanice na výrobu pórobetónovej hmoty a jeho uvedenie do prevádzky v závode Pórobetón Vranov nad Topľou.
 2. Dodávka a spustenie počítačom riadenej dávkovacej stanice na výrobu pórobetónovej hmoty v závode Pórobetón Sereď.
 3. Dodávka a spustenie počítačom riadenej dávkovacej stanice na výtobu pó-robetónovej hmoty v závode na výrobu pórobetónu Hebel - Šaštín Stráže.
 4. Dodávka kompletnej armovne pre závod na výrobu pórobetónu Nojábrsk – Rusko.
 5. Dodávka dávkovacích váh, automatizačných prvkov a počítačom riadeného systému do mlynice závodu na výrobu pórobetónu Nojábrsk – Rusko.
 6. Kompletná rekonštrukcia krájacieho stroja na pórobetónovú hmotu Silkonex pre závod Pórobetón  a.s. Kopisty – Česká republika.
 7. Riadenie 9 – bodového zvarovacieho automatu pre závod na výrobu pórobetónu Hebel Šaštín Stráže.
 8. Riadenie 21 – bodového zvarovacieho automatu na výrobu oceľových sietí v bývalom závode Pórobetón a.s. Zemianské Kostoľany.
 9. Dodávka a uvedenie do prevádzky  počítačom riadených dávkovacích váh na dávkovanie surovín do mlynov v závode YPOR s.r.o. Zemianské Kostoľany.
 10. Dodávka a uvedenie do prevádzky počítačom riadenej dávkovacej stanice na výrobu pórobetńovej hmoty v závode YPOR s.r.o. Zemianské Kostoľany.
 11. Dodávka riadiaceho systému a rekonštrukcia elektročasti baliacej linky na ukladanie na palety a balenie do zmrašťovacej fólie murovacieho materiálu z pó­ro­be­tó­nu v závode YPOR s.r.o. Zemianské Kostoľany.
 12. Výroba zásobnej valčekovej dráhy k baliacej linke na ba­lenie murovacieho materiálu v závode YPOR s.r.o. Zemianské Kostoľany.
 13. Návrh, dodávka, montáž a uvedenie do prevádzky zariadenia na prípravu Al suspenzie v závode YPOR s.r.o. Zemianske Kostoľany.
 14. Kompletná rekonštrukcia a uvedenie do prevádzky počítačom riadenej dávkovacej stanice na výrobu pórobetńovej hmoty v bývalom závode PÓROBETÓN a.s. Zemianské Kostoľany ( dnes PORFIX a.s. ).
 15. Návrh a dodávka miešačky na výrobu pórobetónovej hmoty do závodov PÓROBETÓN a.s. Zemianské Kostoľany a ĽSH Pórobetón s.r.o. Dolná Streda.
 16. Dodávka riadiaceho systému na riadenie a kontrolu regulácie pracovnej teploty a otáčok rotačných lisov v bývalom závode GUMOV a.s. Bratislava
 17. Dodávka riadiaceho systému a elektročasti automatizácie linky na rozoberanie klietok reziva pre KINETIK s.r.o. Bratislava.
 18. Rekonštrukcia dávkovania surovín, výmena miešačky a prídavných zariadení miešacieho jadra technológie DURISOL v závode DURISOL-STAV s.r.o. Bratislava.
 19. Dodávka a uvedenie do prevádzky  počítačom riadených dávkovacích váh na dávkovanie surovín do mlynov, dodávka a uvedenie do prevádzky počítačom riadenej dávkovacej stanice na výrobu pórobetńovej hmoty v závode Pórobetón Trutnov a.s. ( dnes PORFIX CZ ) ( Česká republika ).

 

ATC s.r.o., Stará Vajnorská 14, Bratislava 831 04,
tel. +421244455593, +421244455594, fax +421244631992, mail:atc@slovanet.sk,
atc.sro@slovanet.sk